- HP_INC.

Цена
€26 86 / 52 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 912XL - 8.5 ml - High Yield - cyan - original - ink cartridge - for Officejet 80XX; Officejet Pro 80XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Designed to work the first time, every time
Rely on Original HP cartridges to perform consistently. - Quality prints you can take pride in
Experience outstanding print quality when you use Original HP cartridges. - The environmental choice
Cartridges designed with the planet in mind for easy recycling and less waste. - Perfect for everyday printing
Original HP ink is engineered to work with HP printers to provide consistent quality, reliability, and value. - High-quality photos from home
Print great documents and photos, and save with Original HP cartridges.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Shipping Depth | 2.3 cm |
| Shipping Height | 11.35 cm |
| Shipping Weight | 40 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 9.9 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 825 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet 8010, 8012, 8012e, 8013, 8014, 8014e, 8015, 8015e, 8017, 8017 All-in-On, 8022, 8022e HP Officejet Pro 8020, 8022, 8022e, 8023, 8024, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Marketing Description | Count on professional-quality documents when you use Original HP printer ink to deliver dependable performance, consistent page yields, and standout results. |
| Marketing Description | Count on professional-quality documents when you use Original HP printer ink to deliver dependable performance, consistent page yields, and standout results. |
| Shipping Depth | 2.3 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.35 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 40 g |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 9.9 ml |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Yield | Up to 825 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet 8010, 8012, 8012e, 8013, 8014, 8014e, 8015, 8015e, 8017, 8017 All-in-On, 8022, 8022e HP Officejet Pro 8020, 8022, 8022e, 8023, 8024, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e |
| Yield | Up to 825 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet 8010, 8012, 8012e, 8013, 8014, 8014e, 8015, 8015e, 8017, 8017 All-in-On, 8022, 8022e HP Officejet Pro 8020, 8022, 8022e, 8023, 8024, 8024e, 8025, 8025e, 8028, 8028e, 8035, 8035e |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Capacity | 9.9 ml |
| Shipping Depth | 2.3 cm |
| Shipping Height | 11.35 cm |
| Shipping Weight | 40 g |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 1600 |
| Обем (ml) | 12.5 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
| OEM код | 3YL81AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.04кг |
HP 912XL Висококапацитетен циан мастилен касет
Получете ярки и дълготрайни цветни разпечатки с оригиналния HP 912XL висококапацитетен циан мастилен касет. Създаден за HP OfficeJet Pro принтери, този касет осигурява професионално качество и до 2,5 пъти повече страници от стандартните касети.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва до 1600 страници, намалявайки честотата на смяна.
- Оригинално HP качество — Надеждни, устойчиви на размазване разпечатки с постоянна цветова точност.
- Екологичен — Рециклирайте лесно използваните касети чрез безплатната програма HP Planet Partners.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) | 1600 страници |
| Тип касет | Високо капацитетен (XL) |
| OEM код | 3YL81AE |
| Съвместими принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
Какво има в кутията
- 1 x HP 912XL Висококапацитетен циан мастилен касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








